O Nás

"Wezeli.cz nabízí produkty které ještě neznáte, ale brzy budete milovat"
 

Cílem Wezeli.cz je na Český trh přinést kvalitní fotografickou a video techniku která je ve světě standartně užívána a na Evropský trh se dostává jen zřídka díky skepsi kterou si společnost vytvořila vůči produktům z Asijských zemí. I takové světové značky jako Samsung, Apple, Nike, Canon, Nikon a další v těchto zemích řídí svou produkci a vedlejší výroba ze stejné fabriky a stejné kvality může tak nastavit úplně nový trh vedlejších značek. Jediné v čem se produkty často liší a co radikálně ovlivňuje cenu je na produktu nalepená světová značka.

Hlavní motivací vstupu wezeli.cz na přesycený trh s elektronikou jsou vlastní zkušenosti s nedostatkem levných a přesto kvalitních produktů.

"Jako student fotografické střední školy MICHAEL a následně Vyšší Odborné Školy Orange Factory mám zkušenost s tím že chcete mít své vlastní  profesionální vybavení. Kdo by nechtěl. To ale na trhu kde jsou pouze velké značky za vysoké ceny, není pro studenta dostupným trhem a proto mít wezeli.cz již v té době by udělalo velký rozdíl pro spousty studentů." (František)
 

Wezeli.cz do své nabídky postupně přidává zákazníky a profesionály z celého světa prověřené produkty těchto menších značek a to od systémových blesků, video světel a různých foto doplňků. Další etapou budou studiová světla a kvalitní foto a "cine" objektivy.

To vše za tu nejpříznivější cenu!

 

 

Obchodní společnost

WezeliCZ


Se sídlem Kučerové 381/16, 18200 Praha 8
IČO:
 04303661

Jednatel společnosti
Jonathan Veselý

 

Pro všeobecné informace Chatujte / Volejte:


Reklamace:
607 659 773

Email